Sponsorlu Reklamlar

Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Reklamlar

Ve yeniden yine duvar dekorasyonların vazgeçilmesi olan duvar kağıtları bir kez daha piyasaya çıkarak evlerimizin, iş yerlerimizin ve ofislerimizin duvarlarını süslemeye başladılar.

Bugün yeni sezon duvar kağıdı modelleri arasında son dönemlerde ön plana çıkan Osmanlı desenli duvar kağıtlarına göz atacağız.

Evlerinin dekorasyonda nostaljik bir hava oluşturmak isteyenler aynı zamanda Osmanlı döneminin ev dekorasyonlarını yaşam alanlarına yansıtmak isteyenler duvar dekorasyonlarında tercihlerini Osmanlı desenli duvar kağıdı modellerinden yana yapıyorlar.

Osmanlı desenli duvar kağıdı örneklerini incelediğimiz zaman o döneme ait motiflerin, simgelerin o dönemin yaşanmışlığı yansıtan renkleriyle farklı bir sıcaklık oluşturan Osmanlı desenli duvar kağıtlarına rastlıyoruz.

Özellikle lale motifli Osmanlı desenli duvar kağıtlarına çok talep olduğunu söyleyebiliriz. Ev dekorasyonlarında olduğu kadar ofis duvar dekorasyonlarında da Osmanlı desenli duvar kağıtların tercih edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle tuğra desenli olan duvar kağıtları tercih ediliyor.

Şimdi arkanıza güzelce bir yaslanın. Sizler için hazırlamış olduğumuz evlerinizin dekorasyonunda saray havası estirecek olan Osmanlı desenli duvar kağıdı tasarımlarından oluşan galerimize göz atın.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
rengarenk ofis duvar renkleri fikirleri ile en güzel ofis dekorasyonu örnekleri
Ofis İçin İç Cephe Duvar Boyası Renkleri Fikirleri 2016 2017

Ev dekorasyonlarına önem verdiğimiz kadar iş ortamlarımızın dekorasyonuna da önem veriyoruz. Bugünkü konuğumuz ofislerini yeniden düzenlemek isteyenlere ve iş hayatına...

Kapat