Sponsorlu Reklamlar

Marshall Boya 2016 2017 İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası

Sponsorlu Reklamlar

Marshall Boya ile olan yolculuğumuza Marshall Dış Cephe Renk Kartelasıyla başlamıştık. Şimdi Marshall Boya ile olan yolculuğumuzun ikinci bölümü olan Marshall İç Cephe Renk Skalasına geldi.

Evinizin ve ofisinizin yeni bir renge, yeni bir dokunuşa ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, sizlere Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelasına bakmanızı öneririz. Hemen yeni sezon Marshall iç cephe duvar boyası renginden birkaç öneride bulunalım.

Öncelikle duvar boyasında yeniliğe gitmeyi düşündüğünüz mekanının fiziksel özelliğini göz önünde bulundurmanız da fayda var. Aynı zamanda mekanın güneş ışığını alma açısı ve mekanın aydınlatması da seçeceğiniz duvar boyası renginin mekanda yansıtmasında önemli bir rol oynar.

Eğer küçük ve dar bir mekanın duvarları için renk seçimi yapacaksanız sizlere önerimiz Marshall açık renk duvar boyası renklerine göz atmanızdır. Unutmayın ki, açık renkler her zaman için dar ya da küçük mekanları olduğundan biraz daha büyük ve geniş gösterir.

Bir de bu durumun tersini düşünelim. Mekanın büyük ve geniş olduğunu varsayalım. Bu seferde tahmin ettiğiniz üzere Marshall renk kataloğundan koyu renklerini göz önünde bulundurarak mekanın dekorasyonuna göre duvar boyası rengi seçmek daha iyi olacaktır.

Arama Önerileri:

2017 duvar boya renkleri,modern salon duvar dekorasyonu
Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
popüler salon için osmanlı desenli duvar kağıdı modelleri ve dizaynları
Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Modelleri İle Dekorasyon Fikirleri

Ve yeniden yine duvar dekorasyonların vazgeçilmesi olan duvar kağıtları bir kez daha piyasaya çıkarak evlerimizin, iş yerlerimizin ve ofislerimizin duvarlarını...

Kapat