Sponsorlu Reklamlar

KÜL BULUTU Duvar Boyası Rengi İle Ev Dekorasyonu Fikirleri

Sponsorlu Reklamlar

Gün geçtikçe duvar boyası renk yelpazemizi genişleterek yeni ve birbirinden farklı renkler eklemeye devam ediyoruz. Bugün yine sizlere duvar boyası renkleri arasında oldukça farklı bir yere sahip olan kül bulutu duvar boyası renginden bahsetmek istiyoruz.

Hani bazı renkler görünümü oldukça soğuk ve mattır. Tek başına göründüğünde ilk etap da es geçeceğimiz renkler arasında yer alır. Ama bazen soğuk ve mat görülen bu renkleri farklı bir renkle kombin edildiğinde ortaya muhteşem bir görünüm çıkar. İşte, kül bulutu rengi, bu renkler arasında sayabiliriz.kül bulutu duvar rengi nasıldır tonu kodu resimleri

İlk başlarda görünümüyle fazla benimsenmeyen bu kül bulutu rengi, son birkaç dönemdir evlerimizin duvarlarının vazgeçilmez renkleri arasında yer almaya başladı.

kül bulutu ile çakıl taşı rengi duvar boyası kombinasyonu

Eğer yaşam alanızın dekorasyonda sadelikten yana iseniz, aynı zamanda sade ama şık bir görünümde olmasını istiyorsanız, duvarlarınızın dekorasyonu için kül bulutu duvar boyası rengi oldukça doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

nil kıyısı ve kül bulutu duvar boyası renk kombinasyonu ile oturma odası dekorasyonu fikirleri

Yaşam alanlarınızın duvar dekorasyonda kül bulutu rengine karar verdiyseniz dikkate almanız gereken bir iki nokta olacaktır. Öncelikle mekanınızın aydınlığını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Birde mekanlarınıza biraz hareket katmak isterseniz de kül bulutu rengini nil kıyısı duvar boyası rengi ile kombin oluşturmanızı öneririz.

Arama Önerileri:

marshall kül bulutu,polisan kül bulutu
Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

KÜL BULUTU Duvar Boyası Rengi İle Ev Dekorasyonu Fikirleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yüksel diyor ki:

    Kül bulutu rengi hangi markaya ait. Ben marshall kartelasında göremedim

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kum beji duvar boyası rengi ile oturma odası dekorasyonu fikirleri tavsiyeleri
KUM Beji Duvar Boyası Rengi İle Dekorasyon Önerileri

Duvar boyasında bazı renkler vardır, hiçbir zaman popülerliğini kaybetmez. Bulunduğu ortama daima ferah bir görünüm, sevgi sıcaklığında bir atmosfer oluşturmaya...

Kapat