Sponsorlu Reklamlar

KALE Boya İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası 2016 2017

Sponsorlu Reklamlar

Evinizin, işyerinizin ya da ofisinizin duvarları için yeni bir renk arayışı içinde misiniz? Şimdiye kadar baktığınız duvar boyası renkleri arasında mekanınızın ruhuna hitap edecek güzellikte bir renk bulamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Eğer durum böyle ise, siz henüz Kale Boya iç cephe duvar renkleri ile tanışmamış olabilirsiniz.

Kale Boya iç cephe renk kartelasında farklı ev dekorasyonların ruhuna hitap eden dekorasyonlarını ön plana çıkartacak olan farklı renk tonlarını ürün gamına eklemiş. Kale Boya’nın en çok tercih edilen iç cephe duvar boyası renklerine baktığımızda her mekan için farklı tonların ön plana çıktığını görüyoruz.

Oturma odalarında sade ve sıcak bir ambiyans oluşturmak için bej tonlarının tercih edildiğini görüyoruz.

Salon duvarında farklı bir ambiyans oluşturmak isteyenler için Kale Boya iç cephe renk skalasından mavi ve mor rengin tonlarına göz atabilirsiniz.

Bu arada hangi renginin mekanınıza daha uygun gideceğini görmek için Kale Boya sitesinin içinde yer alan ‘’ rengini seç ‘’ bölümün tıklayarak iç cephe boyaları arasında seçim yapabilirsiniz. Böylelikle iç cephe duvar boyası renginize karar vermeniz biraz daha kolaylaşır.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kale boya dış cephe duvar boyası renkleri kataloğu limon küfü kil duvar rengi dış cephe
KALE Boya Dış Cephe Boya Renkleri Kartelası 2016 2017

Son dönemlerde dış cephe duvar boyası renklerinde oldukça iddialı olan boya markalarından biri Kale Boyadır. Kale Boya dış cephe duvar...

Kapat