Sponsorlu Reklamlar

FİLLİ BOYA Dış Cephe Renk Kartelası ve Kataloğu 2016 2017

Sponsorlu Reklamlar

Evlerimizin duvarlarında zaman zaman değişik renkler kullanmak mekanın enerji yükseltmek isteriz. Bu yaparken de mümkün oldukça farkı duvar boyası renkleri arasından seçimler yaparız. Hatırlayacağınız üzere birbirinden farklı ve ışıltı duvar boyası renklerini seçmek için Filli Boya İç Cephe Renk Kartelasına göz atmıştık.

Bazen evimizin dış cephesinde değişiklik yapmak isteriz. Çünkü zamanlar binalarımızın dış cephelerinde mantar, yosun ve küf gibi olumsuz etkiler görünebiliyor. Binamızın dış cephesini bu olumsuz etkilerden kurtarmak hem de yeni bir görünüme kavuşturmak için binamızın dışını boyatma ihtiyacı duyarız.

Eğer sizlerin de binasında böyle bir sorun varsa ya da binanızın dış görünümünde yeniliğe gitmeyi düşünüyorsanız sizlere 2016 Filli Boya Dış Cephe Renk Kataloğuna bakmanızı tavsiye ederiz.

Her değişim gibi artık binaların dış cephe boyasında değişik renklere rastlamaktayız. Alışılagelmiş gri ve bej tonlarının dışında Filli Boya Dış Cephe Duvar Boyası Renginde; daha sıcak, daha canlı ve farklı renklerini öneriyor.

Filli Boya Dış Cephe Duvar Boyası Örnekleri arasında; kızıl tonlarını, krom sarısı ve oksit sarıları öneriyor. Bunun dışında Filli Boya Kaya Kristal Rengi ve Filli Boya Ay Tozu Duvar Boyası Renklerin dış cephe duvar boyası renkleri arasında öneriyor.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
en iyi iç cephe duvar boyası renkleri filli boya 2016 2017
FİLLİ BOYA İÇ Cephe Duvar Renkleri Kartelası ve Kataloğu 2016 2017

Bir türlü evim için aradığım biraz sıra dışı, biraz ışıltı ve aynı zamanda evimin mekanına biraz daha sıcak bir hava...

Kapat