Sponsorlu Reklamlar

CASATİ BOYA Dış Cephe Renk Kataloğu Kartelası 2016 2017

Sponsorlu Reklamlar

Casati Boya ile olan yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Küçük bir hatırlatma yapacak olursak, ilk olarak Casati Boya 2016 2017 İç Cephe Renk Kartelasına göz atıp, evlerimizin duvar dekorasyonları için hangi renkleri tercih edebiliriz konusunda fikir sahibi olmuştuk.

Biliyorsunuz, evlerimizin iç cephelerinin görünümleri kadar dış cephesinin görünümleri de oldukça önemlidir. Zaman zaman binamızın dış cephesinin boyası eskimeye başlar, yeni bir görünüme kavuşmak için bizlere sinyaller verir.

Bizde bu sinyalleri göz önünde bulundurarak vakit kaybetmeden hemen Casati Boya 2016 Dış Cephe Renk Kartelasına göz attık. Casati Boya Kataloğu içinde yer alan Casati Boya Vivaline Dış Cephe Renk Kartelasının içinde dış cephe renklerinde vazgeçilmeyen renklerin yer aldığını görüyoruz. Casati dış cephe duvar boyası renkleri arasında Casati Boya beyaz duvar boyası rengini gri tonları arasında sayabileceğimiz Casati Boya triannon gri dış cephe duvar boyası renklerini sayabiliriz.

Biliyorsunuz artık dış cephe renklerinde daha farklı ve canlı renk kullanılmaya başlandı. Boya firmaları da bu değişimi dış cephe duvar boyası renkleri arasında yer vermeye başladılar. Tıpkı, Casati Boya dış cephe renk skalasında yer alan bordo ,ayçiçeği ve şeker pembesi gibi.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
casati boya ile iç cephe duvar renkleri önerileri ve fikirleri 2016 2017
CASATİ BOYA İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası 2016 2017

Duvar boyası markalarını tanımaya ve ürünlerine göz atmaya devam ediyoruz. Bugün Casati Boya konuğumuz olacak. Hem Casati Boyayı kısaca tanıyacağız,...

Kapat