Sponsorlu Reklamlar

Yeşil ve Mor Renk Kombinasyonu İle Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Reklamlar

Ev dekorasyonları daha iyi ve iddialı bir şekilde hazırlanmak isteniyorsa dekorasyonlar içerisinde kullanılan renkler mutlaka dikkatli bir şekilde tercih edilmelidir. Dekorasyonlarınız için dekorasyon renklerini seçerken birbirine zıt ama uyumlu renkleri tercih etmeli ve bu şekilde tercihlerde bulunmalısınız. Size başlığımızda da sunduğumuz yeşil ve mor işte az önceki cümlemizde belirttiğimiz bu renkler arasında yer alıyor. Yeşil ve mor kullanılarak hazırlanan ev dekorasyonu fazlasıyla iddialı ve tonlarına göre değişen etkilere sahip olacaktır. Yeşil ve morun koyu tonları dekorasyonlar içerisinde daha mat ve dramatik etkiler yaratırken, parlak halleri ise daha canlı ve iddialı bir dekorasyon hazırlanmasına neden olabiliyor.

Dekorasyonların farklı bölümlerinde bir arada kullanabileceğiniz mor ve yeşil ile kendi kişisel tercihlerinize göre en iyi dekorasyonu en kolay şekilde hazırlayabilir, hazırladığınız bu özel dekorasyonlar içerisinde muhteşem vakitler geçirebilirsiniz diye düşünüyoruz. Özellikle duvar rengi anlamında bir arada kullanabileceğiniz yeşil ve mor sayesinde dekorasyonlarınızı içerisinde çok daha yaşanabilir bir ortama dönüştürebilirsiniz diye düşünüyor ve şimdi de sizleri bazı örnekler ile karşı karşıya bırakmak istiyoruz.

 

Arama Önerileri:

Ev boya renkleri
Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
pembe ve gri renkli modern bebek odası dekorasyonu fikirleri mobilya duvar rengi uyumu 2016 2017
Gri ve Pembe Duvar Rengi İle Ev Dekorasyonları

Dekorasyonlar içerisinde popüler olan renkler arasında gri ve pembe de yer alır. Yapılara çok şey kazandırabilen ve çok daha modern...

Kapat