Sponsorlu Reklamlar

YAZ GÜNEŞİ Rengi Duvar Boyası İle Dekorasyon Önerileri

Sponsorlu Reklamlar

Güneşin renginden, sıcaklığından ilham aldık ve duvar boyası renklerimizin arasına yaz güneşi duvar boyası rengini ekledik. Yaz güneşi rengini renk kartelamıza eklerken aklımızda her mevsim güneşin sıcaklığını yaşam alanlarınıza yansıtmak vardı.

yaz güneşi rengi nasıldır tonu kodu resimleri marshall dyo polisan filli boya

Yeni sezon duvar boyası renklerine baktığımızda sarı rengin ağırlıkta olduğundan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Sarı rengin neden ağırlıkta olduğunu soracak olursanız, şunu söyleyebiliriz. Sıcak renkler diye tabir ettiğimiz renklerin arasında en çok talep gören renk sarıdır. Sarı renk ve tonlarına dikkatli baktığınızda kendine has bir sıcaklığının olduğunu hissedersiniz.

‘’Peki, evimizin duvar dekorasyonu için neden yaz güneşi rengini tercih etmeliyim ?’’ sorusuna ise yanıtımız şu olur.

yaz güneşi duvar boyası rengi ile ev iç dekorasyon fikirleri

Her zaman için evlerimizin duvar dekorasyonda her mevsim baharı yaşatıp, yazın sıcaklığını yansıtacak olan renkleri tercih ederiz.

Sonra seçeceğimiz duvar boyası renginin evimizin mobilyalarıyla muhteşem bir uyum ve enerji içinde olmasına dikkat ederiz.

yaz güneşi duvar boyası rengi ile oturma odası dekorasyonu mobilya aksesuar seçimi ve uyumu tavsiyeleri

Bunlara ek olarak, yaşam alanlarımızda özellikle oturma odalarımızın dekorasyonun sıcak ve enerjisi yüksek olmasını isteriz. Burada da büyük payın, odanın duvar rengine düşündüğünü biliyoruz.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
dyo dış cephe duvar boyası renkleri görselleri ve resimleri 2016 2017
DYO Boya Dış Cephe Duvar Renkleri Kartelası 2016 2017

Dış cephe duvar boyasında en çok hangi boya markası tercih ediliyor diye baktığımızda karşımıza birbirinden farklı, evlerimizin dış cephelerini güzelleştiren...

Kapat