Sponsorlu Reklamlar

TİRAMİSU Rengi Duvar Boyası İle Şık Dekorasyonlar

Sponsorlu Reklamlar

Şimdi Duvar Boyalarında Değişim Zamanı !

Uzun süredir aklınızın bir kenarında hem evinizin hem de iş yerinizin duvarlarını yeni bir renkle buluşturmayı düşünüyorsunuz. Ama bir türlü işten güçten fırsat bulunup, yeni sezon duvar boyası renklerine bakıp da bir türlü yeni duvar boyası rengine karar veremiyorsunuz.
Şimdi sizlerden değerli vaktinizin 5 dakikasını bizlere ayırmanızı istiyoruz. Bize ayırdığınız bu zaman dilimin sonunda eviniz ve işyeriniz duvar rengi için son kararınızı vermiş olup en kısa zamanda hem evinizin hem de ofisinizin duvarlarını yeni rengi ile buluşturmuş olacaksınız.
Hemen şunu belirtelim bu sezon trend olan duvar boyası renkleri arasında ilk 5’e giren renkler arasında tiramisu rengi yer alıyor.

tiramisu duvar boyası rengi ile ev iç dekorasyon fikirleri görselleri

Tiramisu duvar boyası rengi, başta ofisler olmak üzere evlerin salonlarında tercih edilen duvarları şık bir görünüme kavuşturan mekanın dekorasyonu görsel estetikle ön plana çıkartan renklerden bir olduğunu söyleyebiliriz.

tiramisu duvar boyası rengi ile iç dekorasyon fikirleri önerileri

Bu arada hemen küçük birkaç öneride de bulunalım. Eğer, odanız biraz küçükse, tiramisu rengini sadece odanın bir duvarına uygulayabilirsiniz.

tiramisu duvar boyası rengi nasıldır tonu kodu resimleri görselleri

Diğer bir önerimiz ise, duvarlarınızda tiramisu rengini tercih ettiğiniz taktirde mekanda bulunan diğer dekorasyonların açık renkte olmasına özen gösterin. Bu şekilde mekanlarda daha estetik bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
turunç çiçeği duvar boyası rengi ile ev iç dekorasyon fikirleri
TURUNÇ Çiçeği Duvar Boyası İle Harika Ev Dekorasyonları

Doğadan ilham alıp, duvar boyası renk paletimize yeni renkler eklemeye devam ediyoruz. Oluşturduğumuz her yeni duvar boyası renk paleti, evlerimizin...

Kapat