Sponsorlu Reklamlar

Moda Salon Duvar Renkleri Fikirleri ve Görselleri

Sponsorlu Reklamlar

Evlerimizin her odası için farklı renk sunmaya devam ediyoruz. Kısa bir hatırlatma yapacak olursak, önce işe oturma odamızdan başlamış ve sizlere 2016 oturma odası duvar boyası renklerinde en çok hangi renklerin tercih edildiğini söylemiştik.

Şimdi oturma odalarımızdan çıkıp, salonlarımıza geçiyoruz. Salon duvar renklerinde hangi renklerin trend olduğunu salonun duvarları için renk seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle bu sezon salon duvar boyası renkleri arasında en çok yeşil renginin farklı tonları tercih edilip dinlendirici ortam oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

Salonların atmosferlerinde daha sakin ve huzurlu bir ambiyans oluşturmak isteyenler ise tercihlerini mavi rengi tercih ediyorlar.

Burada hemen önemli bir hatırlama yapalım. Salonlarınızın duvarları için renk tercih yaparken salonunuzun hangi cephe baktığını göz önünde bulundurun.

Eğer salonunuz güney cepheye bakıyorsa; tercihlerinizde sıcak renk tonlarının hakim olduğu duvar boyası renkleri arasından tercih yapmanızı öneririz.

Şayet salonuz kuzey cepheye bakıyorsa; sarı duvar boyası renginin farklı tonlarını öneririz. Mesela; Venedik sarısı duvar boyası rengini düşünebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
köpük rengi duvar boyası ile modern ve şık iç dekorasyon fikirleri
Köpük Rengi Duvar Boyası İle Muhteşem Evler

Evlerimizin duvarlarında tercih ettiğimiz renklerin arasında şampanya duvar boyası rengi ile krem rengi duvar boyası rengi gelir. Biliyoruz ki, bu...

Kapat