Sponsorlu Reklamlar

Gri ve Pembe Duvar Rengi İle Ev Dekorasyonları

Sponsorlu Reklamlar

Dekorasyonlar içerisinde popüler olan renkler arasında gri ve pembe de yer alır. Yapılara çok şey kazandırabilen ve çok daha modern bir dekorasyon için önemli fırsatlar sunabilen bu renkler, özellikle son zamanlarda fazlasıyla popüler hale geldiler. Romantikliğin simgesi olarak kullanılan pembe, modernliğin çizgisi olarak kabul edilen gri ile farklı bir ambiyans oluşturabiliyor. Pembeyi dengeleyebilen gri sayesinde dekorasyonlarınız çok daha çağdaş bir görünüm kazanabiliyor. Gri ve pembeyi istediğiniz tonlarını kullanarak bir arada kullanabilir, bu sayede istediğiniz dekorasyonu en kestirme yoldan hazırlayabilirsiniz.

Gri ve pembe gibi iki zıt ama bir araya geldiklerinde müthiş bir hava yaratabilen bu ikiliyi ister duvarlarınızda isterseniz de seçeceğiniz mobilya ve aksesuarlarda kullanabilir, bu renklerin yaratacakları etkiler sayesinde dekorasyonlarınızda müthiş bir hava sağlayabilirsiniz. Hemen her dekorasyonun ihtiyaç duyabileceği bu birlikteliği sakın atlamayın diyor ve şimdi de sizleri bu renklerin bir arada kullanıldıkları dekorasyon örneklerini yakından görebilmek üzere galerimize bekliyoruz. Emin olun gri ve pembe ile dekorasyonlarınız eskisinden daha iddialı bir yapı ve görünüm kazanacak.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
mavi ve turkuaz ile hazırlanan popüler ev dekorasyonu fikirleri tavsiyeleri 2016 2017
Mavi Renk İle Ev Dekorasyonu Fikirleri ve Önerileri

Dekorasyonlar içerisinde en çok karşılaşılan ve en çok değerlendirilen renklerden bir tanesi de kuşkusuz mavi. Mavi renk, yapılar içerisinde ana...

Kapat