Sponsorlu Reklamlar

EV İç Cephe Duvar Renkleri Trendleri ve Önerileri

Sponsorlu Reklamlar

Evlerimizin duvar boyaları zaman içinde ilk günkü canlılığı yitir. Belli bir süreden sonra soluk bir görünümle duvarlardan ayrılmak istediğinin sinyallerini vermeye başlar. Eğer bugünlerde sizlerin evinde, iş yerinde ya da ofiste durum böyle ise en kısa zamanda duvarlarınızın görünümü değiştirmeniz yakındır.

Peki bu sezon iç cephe duvar renk trendleri nelerdir, baktığımızda doğanın en güzel renklerinin iç cephe renk kartelası içinde yer aldığını görüyoruz. Mavi rengin sonsuzluğunu hissettiren tonları, sakinleştirici aynı zamanda dinlendirici olan yeşil renk ve tonlarını, farklı bir görünüm elde etmek isteyenlerin evlerinin duvarlarında ise oksit sarılarına rastlamaktayız.

Yeni sezon iç cephe duvar boyası renkleri arasında sarı rengin sıcaklığını ve tonlarla evlerimizin farklı odalarında görmekteyiz. Özellikle yaz güneşi rengi duvar boyası rengini oturma odalarında, salonlarında elit bir görünüme kavuşturmak isteyenlerin salon duvar dekorasyonlarında Venedik sarısı renginin eşlik ettiğini söyleyebilirim.

Bunların yanı sıra iç cephe duvar boyası renklerinde vazgeçilmez olan fildişi rengi, şampanya rengi, krem rengi ve bej rengi iç cephe renk paleti içinde yerlerini almaktadır

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
cabella boya iç cephe duvar renkleri skalası oranj gül bayrak kırmızı fıstık çimen boya rengi
CABELLA BOYA İç Cephe Duvar Renkleri Kartelası 2016 2017

Farklı boya markaların iç cephe duvar renklerine bakmaya devam ediyoruz. Bugün Cabella Boya iç cephe duvar renklerine göz atacağız. Hem...

Kapat