Sponsorlu Reklamlar

Damla Sakızı Duvar Boyası Rengi İle Süper Evler

Sponsorlu Reklamlar

Evlerimizi dekorasyon ederken dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de duvarlarımızda tercih edeceğimiz duvar boyası rengidir. Çünkü evimiz için tercih edeceğimiz duvar boyası rengi evimiz için seçeceğimiz mobilyayı da etkiliyor.

Bu özelliği göz önünde buldurduğumuzda duvar boyası rengi için mümkün oldukça açık renkleri ve diğer renklerle uyum içinde olacak mekana modern ve şık bir görsel estetik katacak olan duvar boyası renklerini tercih etmeye özen gösteririz.

damla sakızı rengi nasıldır tonu kodu resimleri

Bu düşünceler ile yola çıktığımızda son dönemlerde damla sakızı renginin bir çok evlerin duvarlarına renk kattığını görmekteyiz. Damla sakızı duvar boyası rengini özellikle ailemizle en çok vakit geçirdiğimiz mekanlardan biri olan oturma odalarının ve mutfak duvarlarında tercih edildiğini görmekteyiz.

damla sakızı rengi duvar boyası ile yatak odası dekorasyonu fikirleri mobilya uyumu tavsiyeleri

Zevkinizin doğrultusunda damla sakızı rengini bir odanın tüm duvarlarını boyatabileceğiniz gibi sadece odanın bir tek duvarını boyatarak da mekana farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Eğer oturma odanızda ya da mutfağınızın dekorasyonu için damla sakızı duvar boyası rengi seçtiyseniz ve bu mekanlara biraz daha ışıltı katmak isterseniz, damla sakızı rengine biraz sim karıştırarak daha ışıltılı bir duvar dekorasyona kavuşturmuş olursunuz.

DAMLA SAKIZI DUVAR RENGİ VE DİĞER EV DUVAR RENKLERİ 

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
bej rengi duvar boyası ile ev iç dekorasyon fikirleri ve örnekleri
Bej Rengi Duvar Boyası İle Muhteşem Ev Dekorasyonları

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün sizlerle yaşam alanlarımız duvar dekorasyonu için renk seçiminde nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bir takım bilgiler...

Kapat