Sponsorlu Reklamlar

Bej Rengi Duvar Boyası İle Muhteşem Ev Dekorasyonları

Sponsorlu Reklamlar

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün sizlerle yaşam alanlarımız duvar dekorasyonu için renk seçiminde nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bir takım bilgiler paylaşacağız. Aynı zamanda yeni sezon duvar boyası renkleri arasında yer alan bej rengi duvar boyası ile uyum içinde olacak dekorasyonlar hakkında bir takım ipuçları vereceğiz.

Öncelikle yaşam alanlarımıza duvar boyası rengi seçerken mekanın fiziksel özelliği ve ışığı alma açısını göz önünde bulundurmak gerekir. Eğer yaşam alanlarınızın aydınlık ve ferah olmasını istiyorsanız mümkün oldukça duvar boyası renkleri arasında açık renkleri tercih etmelisiniz.

Mesela son dönemlerde yaşam alanlarında duvar dekorasyonunda bej rengi boya tercih edilmektedir. Bunun nedeni, bej renginin renk renkle kolaylıkla kombin oluşturması, yaşam alanlarında fresh bir ambiyans oluşturmada yardımcı olur.

Bej rengi duvar boyası renginde kendi arasında farklı tonları da bulunmaktadır. Mesela kum beji ve sütlü kahve tonları, bej rengi boya tonlarının arasında en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Bu renklerin dışında sarımsı açık kahverengi ve açık kahverengi tonlarını da bej rengi boya renkleri arasında sayılmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
marshall dyo polisan filli boya balçiçek rengi duvar boyası ile ev dekorasyonu
Balçiçek Duvar Boyası Rengi İle Muhteşem Evler

Bazı renkler vardır, ne açık renkler grubuna dahil edebilirsiniz, ne de koyu renkler grubuna dahil edebilirsiniz. İkisinin ortasında kendine has...

Kapat