Sponsorlu Reklamlar

BEGONYA RENGİ Duvar Boyası İle Şık Evler

Sponsorlu Reklamlar

Renkler ve dekorasyonlarla dolu yeni bir günden herkese sevgiler. Evimizin duvarlarını yeni renklerle buluşturup farklı, enerjisi yüksek ortamlar oluşturmaya devam ediyoruz. Bugün, 2016 2017 iç cephe duvar boyası renkleri arasından begonya rengi seçtik.

begonya rengi boya nasıldır tonu kodu resimleri görselleri

Begonya duvar boyası rengini açık ve sıcak renkleri arasında bir görünümü olduğunu hafif sarı rengi anımsatan bir renk olduğunu söyleyebiliriz.
Mekanlarınızın duvarlarında gönül rahatlığıyla begonya rengini kullanabilirsiniz. Begonya rengini her renkle kolaylık kombin edebilirsiniz. Ayrıca mobilyalarla da muhteşem bir uyum yakalayıp, mekanınızda sıcak bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

begonya rengi duvar boyası ile iç cephe duvar renkleri fikirleri

Bebek odaları içinde begonya duvar boyası rengini tavsiye ederiz. Begonya rengi bebek odasının dekorasyonu ile uyum içinde olup, mekanda huzur ve mutluluk verici bir ambiyans oluşturur.

Begonya rengi kullanabileceğiniz bir diğer mekan olarak yemek odalarını öneririz. Yemek odası duvarlarında begonya rengi, modern ve şık bir beyaz yemek odası takımı ile dinlendirici aynı zamanda enerjisi yüksek bir yemek odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

begonya rengi iç cephe boyası marshall dyo polisan filli boya

Tabi, sadece bu iki odayla sınırlı değil. Tercihinizin doğrultusunda evinizin dekorasyonuna begonya renginin enerjisi yayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
son moda banyo iç cephe duvar renkleri kombinasyonları görselleri ve resimleri 2016 2017
Banyo Duvar Rengi Kombinasyonu Görselleri

Banyolarınızı yeniden mi dizayn etmeyi düşünüyorsunuz ? Bu süreçte banyonuza acaba hangi rengi tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız bu konuda sizlere...

Kapat