Sponsorlu Reklamlar

Banyo Duvar Rengi Kombinasyonu Görselleri

Sponsorlu Reklamlar

Banyolarınızı yeniden mi dizayn etmeyi düşünüyorsunuz ? Bu süreçte banyonuza acaba hangi rengi tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olmak adına hazırlamış olduğumuz banyo duvar rengi kombinasyon örneklerimize göz atabilirsiniz.

Banyo duvar boyası rengi seçerken genelde açık renkleri tercih ederiz. Bunun nedeni banyolarımızı geniş ve refah göstermektir. Banyo duvar boyası rengi seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise banyolarımız için seçtiğimiz banyo dolaplarının rengidir. Eğer banyo dolaplarında koyu renkleri tercih etmişsek, banyo duvar rengini açık renklerde olmasını tercih etmeliyiz. Böylelikle zıt renklerle banyoların görselliğine estetik katmış olursunuz.

Banyo duvar renklerinde genelde banyo dekorasyonda dinlendirici ve ferahlatıcı duvar boyası rengi seçeriz. Mesela su yeşili duvar boyası rengi ile buz mavisi duvar boyası renkleri en çok tercih edilen banyo duvar boyası renkleri arasında yer alır.

Son dönemlerde banyoların duvarlarında iki renkli kombinlere de rastlamaktayız. Gri ile beyazın ahengini duvarlarınıza yansıtıp banyo aksesuarlarında pembe rengine yer vererek şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
casati boya dış cephe duvar boyası renkleri fikirleri 2016 2017
CASATİ BOYA Dış Cephe Renk Kataloğu Kartelası 2016 2017

Casati Boya ile olan yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Küçük bir hatırlatma yapacak olursak, ilk olarak Casati Boya 2016 2017 İç...

Kapat