Sponsorlu Reklamlar

Ayışığı Duvar Boyası Rengi İle Evlerinize Neşe Dolsun

Sponsorlu Reklamlar

Duvar boyası renk yelpazemizde yer alan sarı renginin bulunduğu kategoriye sarı rengin yeni bir tonu ekleyeceğiz. Hatırlayacağınız üzere mum ışığı duvar boyası renginden bahsettiğimizde sarı rengin birbirinden güzel ve farklı tonlarının olduğundan bahsetmiştik. O tonlardan bir tanesi de birazdan sizlerle paylaşacağımız ayışığı duvar boyası rengidir.

ayışığı duvar boyası rengi nasıldır tonu kodu marshall polisan dyo filli boya

Bazen akşamları gökyüzüne ışığı ile aydınlatan ay ışığından ilham alınarak yola çıkan boya sektörü teknolojiden de yararlanarak oldukça tatlı bir ton yakalayarak duvar boyası dünyasına ayışığı rengini kazandırlar.

İç cephe duvar boyası renklerinde tercihlerini açık renklerden yana yapmak isteyenlere alternatif olarak sunulan ayışığı duvar boyası rengi sarı renginin tercih edilen tonları arasında yerin almayı başardı.

ayışığı duvar boyası rengi ile ev iç dekorasyon fikirleri mobilya aksesuar uyumu

Mekanlarınızda açık renkleri tercih ediyorsanız, aynı zamanda seçeceğiniz duvar boyası renginin mekanınızı biraz daha büyük ve refah göstermesini istiyorsanız, tercih edeceğiniz duvar boyası renginin mekanlarda sıcak bir ambiyans oluşturmasını istiyorsanız tercihinizi sarı rengin sıcaklığını yansıtacak olan ayışığı rengi tercih edebilirsiniz.

Eğer ayışığı duvar boyası renginde hala kararsızsanız sizler için beğenerek seçmiş olduğumuz ayışığı duvar boyası dekorasyon örneklerimize göz atabilirsiniz.

AYIŞIĞI DUVAR RENGİ VE DİĞER EV DUVAR RENKLERİ

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ıslak-kum-rengi-ile-ev-dekorasyonu-önerileri-fikirleri-2016
ISLAK KUM Duvar Boyası Rengi İle Tatlı Ortamlar

Yaşam alanlarınızın dekorasyonu için yeni bir renk arayışı içinde misiniz? Tercih edeceğiniz duvar boyası renginin hem mekana ferahlık vermesini, hem...

Kapat